» Sitemize Bugün Eklenen :
Gayrimenkul İlan :
0
Taşıt İlanı :
0
Menkul İlanı :
0
Toplam İlan Sayısı :
0

Hakkımızda

İcradanihaleler.com icra ihale ilanlarının gazete sayfaları arasında sadece bir gün yayınlanarak kaybolup gitmelerini engellemek ve ihale ilanının ikinci ihale tarihine kadar dijital ortamda yayında kalmasını sağlayarak, ihale ilanından çok daha fazla kişinin haberdar olmasını temin etmek için kurulmuştur.

Her gün onlarca yerel ve ulusal gazeteyi tarayarak elde edebileceğiniz icra satış ilanlarına sitemize üye olarak, çok daha düşük bir maliyetle ulaşabileceğiniz gibi, ilgilendiğiniz kategorideki ihalelerin bilgileri e-mail adresinize günlük olarak gönderilecektir.

İcradanihaleler.com'a üye olanların gönderdikleri icra satış ilanları kurumsal satışlar sayfamızda yayınlanmakta ve bu ilanlar sitemize üye olan ya da olmayan bütün kullanıcılarımız tarafından görülebilmektedir. Böylece bu ilanların daha fazla kişi tarafından haberdar olunması ve ihaleye katılımın arttırılarak, ihaleye çıkan taşınır veya taşınmazın değerini bulmasına yardımcı olacaktır. Bu durum özellikle; satışa çıkan taşınmaz ve taşınır mal sahipleriyle , alacağını tahsil edebilmek amacıyla satışı isteyen taraflara büyük fayda sağlamaktadır.

Bilindiği üzere icra ihalelerinin en önemli özelliği; satışa çıkarılan taşınır ve taşınmazların 1.ihalede değerinin %60'ına, 2.ihalede değerinin %40'ına satılabilmesidir. Yani; satış ihalesine katıldığınız taşınır yada taşınmaza değerinin %60'ı ile %40'ı bir bedelle sahip olabilirsiniz.

İcradanihaleler.com; hem satış ihalelerini takip eden katılımcılara, hem icrada taşınır yada taşınmazı satılan taraflara, hem de icra satışı yoluyla ortaklığın giderilmesi, alacağın tahsili vb. sonuçlara ulaşmak için satışı isteyen taraflara büyük avantajlar sağlamaktadır.